poznaj naszą kadrę

Nasz zespół składa się wyłącznie z ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Chętnie bierzemy udział w szkoleniach, by zawsze być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia leczenia, doskonalić naszą wiedzę z zakresu endodoncji, praktykować użytkowanie najnowszych sprzętów i wznosić na wyższy poziom nasze zabiegi stomatologii estetycznej.

Słuchamy naszych pacjentów i wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, by pomóc w każdym problemie dentystycznym. Nie musisz wstydzić się żółtych zębów czy braków w uzębieniu. Znajdziemy sposób, by jak najlepiej sobie z tym poradzić, pozbyć się kompleksów i przywrócić zdrowy i piękny uśmiech na Twojej twarzy. Przyjmiemy Cię również z nagłym bólem czy chorobą przyzębia i nawet przez leczenie kanałowe poprowadzimy w możliwie bezstresowy sposób, dzięki naszemu doświadczeniu, pozytywnemu nastawieniu i życzliwości.

Nasza kadra zadba o zdrowie Twoich zębów, by uzyskać piękny uśmiech. Przyjdź i przekonaj się sam.

lek. dent. Maciej Maszewski

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych mi.n przy współpracy z Dentsply Sirona.                                         Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum Implantologiczne.

Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch kliniki w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

lek. dent. Kinga Kowalik-Maszewska

Specjalista w stomatologii dziecięcej. Pasjonuję się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudowy zębów

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z wyróżnieniem.

W 2015 roku z wynikiem dobrym zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Dziecięcej.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją, periodontologią oraz współpracą z małymi pacjentami. Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijam poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W wolnym czasie czytam głównie fantastykę, wyrabiam tężyznę fizyczną na siłowni, oswajam się z jazdą konną, a czasami piekę ciasteczka w czym z wielkim zaangażowaniem pomaga mi starsza córka.lek.dent. Marcin Kusz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pasjonuję się implantologią i chirurgią, a w szczególności usuwaniem trudnych zębów

Ukończyłem Uniwersytet Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W 2020roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności wszczepianie implantów zębowych oraz usuwaniem zębów trudnych.

Dzięki pracy na Oddziale Klinicznym Chirurgi  Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu mam doświadczenie z ciężkimi przypadkami chirurgicznymi z naszego regionu, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać pacjentom kliniki.

 

 

lek.dent. Łukasz Małecki

Pasjonuję się stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna oraz wszelkie nowinki technologiczne z nią związane.

Od początku mojej stomatologicznej przygody kładę duży nacisk na rozwój osobisty. Wiedzę i praktykę z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii miałem zaszczyt pozyskać pracując u boku jednego z najlepszych specjalistów w kraju.

Umiejętności zawodowe doskonalę w licznych kursach i szkoleniach.

Obecnie swój stomatologiczny rozwój poświęcam głównie w kierunku stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej.

Wolne chwile spędzam w lesie – na pieszych wędrówkach, bądź w ogrodzie – opiekując się ulubionymi drzewkami bonsai. Lubię również muzykę, dobry film i ciekawą książkę.

lek. dent. Jan Płonka

Pasjonuję się stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Pasjonuję się leczeniem zachowawczym, chirurgią stomatologiczną, a także protetyką.  Dbam, aby każdego pacjenta prawidłowo diagnozować i dążę do pełnego wyleczenia zębów.

W wolnych chwilach lubię gotować, a jak gotować to i jeść 🙂

Lubię również poszusować na nartach, wędkować i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi

Michał Maszewski

Higienista stomatologiczny

W klinice pełnię rolę higienisty stomatologicznego.

Do tego stanowiska przeszedłem długą drogę, gdyż z wykształcenia jestem także magistrem inżynierem rolnictwa, a zamiłowanie do natury pozostaje niezmienne od lat.

Praca higienisty daje mi wiele satysfakcji, ale także pozwala na stałe poznawanie nowych ludzi. Dzieje się to nie tylko w codziennej realizacji zadań, jakimi są wykonywane przeze mnie obowiązki, ale także podczas kursów i szkoleń, w których regularnie uczestniczę, aby stale dbać o swój rozwój.

W spotkaniu z drugim człowiekiem ma także źródło moja przygoda z fotografią. Jest to obszar, który wciąż odkrywam i doskonalę – zarówno podczas indywidualnych kursów, jak i w trakcie szkoleń z profesjonalnymi fotografami.

W wolnym czasie lubię zajmować się swoim ogródkiem, ale także szukać bursztynu na nadbałtyckich plażach oraz odkrywać piękno szlaków i szczytów w polskich górach. Wszystkie swoje pasje mam szczęście realizować w towarzystwie najwspanialszych istot – mojej żony i córeczki.

Marika Drozd

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej oraz higienistki stomatologicznej.

Pasjonuję się zastosowaniem cyfryzacji w stomatologii, co umożliwia mi praca w klinice.

Największą radość sprawiają mi zabiegi protetyczne, podczas których jestem świadkiem powstawiania nowych uśmiechów. Największą satysfakcję w pracy dostarcza mi szczęście naszych pacjentów.

Moim ulubionym zajęciem poza pracą, są wyjazdy na koncerty ulubionych polskich wokalistów. Można też mnie spotkać spacerującą z psem, gdyż jestem ogromną miłośniczką zwierząt.

Weronika Smolarek

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku technik dentystyczny oraz Sopockich Szkół Medycznych na kierunku higienistka stomatologiczna.

Wiedza, zdobyta na danych kierunkach, pozwala mi wykonywać z wielką pasją zabiegi higienizacyjne oraz spełniać się jako asystentka protetyczna i chirurgiczna. Ogromną satysfakcję i radość sprawia mi uśmiech pacjenta opuszczającego progi kliniki.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach, związanych z wykonywaną profesją.

Największą wartością dla mnie jest rodzina. Uwielbiam podróżować, w szczególności zimowe szaleństwa na nartach.

 

Roksana Ceyer

Asystentka stomatologiczna

W klinice zajmuję stanowisko asystentki stomatologicznej.

W pracy mam okazję asystować lekarzom z różnych dziedzin stomatologii, a w szczególności przy zabiegach protetycznych

 

Oliwia Pietrzykowska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję głównie przy zabiegach protetycznych, dzięki czemu mam możliwość widzieć radość pacjentów po metamorfozach uśmiechu.

Uczęszczam również do szkoły dla higienistek stomatologicznych, aby uświadamiać pacjentów jak ważna jest profilaktyka w stomatologii.

 

Oliwia Pakuszewska

Asystentka stomatologiczna

W Klinice pełnię role asystentki stomatologicznej.

Największą radość w pracy sprawia mi asystowanie przy protetyce, gdzie jestem świadkiem powstawania nowych, pieknych uśmiechów oraz przy zabiegach chirurgicznych.

Cały czas rozwijam swoją wiedzą poprzez uczęszczanie do szkoły dla higienistek stomatologicznych. 

Poza pracą w wolnych chwilach uwielbiam podróżować, chodzić na seanse do kina, spędzać czas z moim sykiem Olkiem, słuchać dobrej muzyki i tańczyć. 

 

Daria Smaga

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Z uśmiechem witam każdego pacjenta przekraczającego próg kliniki. Staram się wnieść dużo pozytywnych wibracji, aby pacjent przyjemnie spędził czas oczekując na wizytę.

Najwięcej radości sprawiają mi metamorfozy uśmiechu wykonywane w naszej klinice.

 

Anna Wiśniecka

Rejestratorka stomatologiczna, Koordynator ds. szkoleń

W klinice pełnię rejestratorki stomatologicznej oraz rolę koordynatora ds. szkoleń w szkole Heroes of Dentistry

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam od pracy na stanowisku rejestratorki, w chwili obecnej  łącze funkcję rejestratorki z funkcją  koordynatora ds. szkoleń w Heroes of Dentistry- szkole funkcjonującej przy Maszewski Dental Clinic. Zajmuję się również koordynacja działań grupy sportowców wspieranych przed dr Macieja Maszewskiego w ramach projektu Maszewski Sports Talent. 

Jestem osobą zorganizowaną i rzetelną, co bardzo pomaga mi w pracy przy organizacji kursów i webinarów dla wszystkich pasjonatów stomatologii.

Wolny czas lubię spędzać w towarzystwie bliskich mi osób, zwłaszcza z moją rodziną. Ponadto bardzo lubię lotnictwo, a od kilku lat jestem wiernym kibicem grudziądzkiej drużyny żużlowej.

Oliwia Łukaszewska

Opiekun pacjenta, Asystentka stomatologiczna

W Klinice pełnię rolę opiekuna pacjent oraz asystentki stomatologicznej. 

Największą radość sprawiają mi zabiegi protetyczne, na których jestem świadkiem powstawania metamorfoz uśmiechów.  W swojej pracy najbardziej lubię moment, gdy pacjenci podchodzą do lustra i po raz pierwszy widzą siebie w swojej nowej, wymarzonej odsłonie. 

Dodatkowo uczęszczam na studia, dzięki którym mogę rozwijać swoje zaintereswoania psychologią i pedagogiką.

W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, poczytać ciekawą książkę oraz spotkać się z najbliższymi. 

Marta Kankiewicz

Opiekun pacjenta

W klinice pełnię rolę Opiekuna pacjenta.

Dbam, aby każdemu pacjentowi znaleźć odpowiedni termin wizyty w klinice. Bardzo się cieszę, gdy pacjenci kończą leczenie i mogą cieszyć się zarówno zdrową jamą ustną jak i miłą niespodzianką z naszego katalogu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając na studia związane z moim stanowiskiem pracy.

Jakub Smolarek

Technik dentystyczny, Koordynator ds. szkoleń

W klinice pełnię rolę technika dentystycznego oraz koordynatora ds. szkoleń w szkole Heroes of Dentistry.

W szkole odpowiadam za kontakty z uczelniami medycznymi, stowarzyszeniami studenckimi, jak również za reprezentowanie szkoły na zewnątrz.

Dodatkowo rozwijam swoją wiedzę i umiejętność  technika dentystycznego. Pasjonuje mnie praca z drukarką 3d, dzięki której, mogę w dużo szybszym czasie przygotować projekcję uśmiechu dla pacjentów.

W wolnym czasie interesuję się motoryzacją.

 

Tomasz Robakiewicz

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Jestem rodowitym grudziądzaninem. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Doradztwo Zawodowe i Zarządzanie Personelem. Doświadczenie zdobywałem pełniąc funkcje kierownika sprzedaży, dyrektora, czy kierownika regionalnego w strukturze rozproszonej.

Najważniejszą cechą napędzającą mnie do pracy jest rozpoznanie i realizacja potrzeb. Jestem zawsze zaangażowany w to co robię i staram się być najlepszą wersją siebie w danej sytuacji. Cenię sobie wzajemny szacunek, profesjonalizm i stawianie nowych wyzwań. Możliwość rozwoju, nauki i szkolenia motywują mnie do dalszego działania.

W czasie wolnym poświęcam się rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza i przyjaciołom. Lubię spędzać czas aktywnie na rowerze, czy siłowni. Uwielbiam motoryzację i sport, szczególnie żużel.

Łukasz Przeracki

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Pochodzę z Poznania. Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja.

Jestem osoba pracowitą, sumienną oraz dobrze zorganizowaną, cechy te są bardzo ważne dla roli jaką zajmuję w Klinice.

W klinice zajmuję się rozwojem, marketingiem, finansami oraz sprawami prawnymi.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Jestem obecny na wszystkich ważnych targach stomatologicznych, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy oraz sprzęty w stomatologii.

Czas wolnym poświęcam rodzinie, a także spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanem żużla oraz skoków narciarskich, w miarę możliwości uczestniczę w różnego rodzaju zawodach związanych z tymi sportami w całej Europie.


X