poznaj naszą kadrę

Nasz zespół składa się wyłącznie z ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Chętnie bierzemy udział w szkoleniach, by zawsze być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Maszewski Medicine i Maszewski Dental Clinic to wiele profesji w jednym miejscu. Stomatologia, ortopedia, fizjoterapia, urologia, chirurgia ogólna, reumatologia, logopedia, psychologia, medycyna estetyczna, dietetyka to dziedziny, w których pomagamy naszym pacjentom

Słuchamy naszych pacjentów i wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, by pomóc w każdym problemie medycznym i stomatologicznym. Zapraszamy po zdrowie, zarówno Twojej jamy ustnej jak i w innych dziedzinach medycyny

Nasza kadra zadba o Twoje zdrowie Przyjdź i przekonaj się sam.

lek. dent. Maciej Maszewski

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych mi.n przy współpracy z Dentsply Sirona.                                         Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum Implantologiczne.

Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch kliniki w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

lek. dent. Kinga Kowalik-Maszewska

Specjalista w stomatologii dziecięcej. Pasjonuję się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudowy zębów.

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z wyróżnieniem.

W 2015 roku z wynikiem dobrym zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Dziecięcej.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją, periodontologią oraz współpracą z małymi pacjentami. Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijam poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W wolnym czasie czytam głównie fantastykę, wyrabiam tężyznę fizyczną na siłowni, oswajam się z jazdą konną, a czasami piekę ciasteczka w czym z wielkim zaangażowaniem pomaga mi starsza córka.lek. dent. Marcin Kusz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pasjonuję się implantologią i chirurgią, a w szczególności usuwaniem trudnych zębów.

Ukończyłem Uniwersytet Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W 2020roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności wszczepianie implantów zębowych oraz usuwaniem zębów trudnych.

Dzięki pracy na Oddziale Klinicznym Chirurgi  Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu mam doświadczenie z ciężkimi przypadkami chirurgicznymi z naszego regionu, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać pacjentom kliniki.

 

 

lek. dent. Łukasz Małecki

Pasjonuję się stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną.

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna oraz wszelkie nowinki technologiczne z nią związane.

Od początku mojej stomatologicznej przygody kładę duży nacisk na rozwój osobisty. Wiedzę i praktykę z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii miałem zaszczyt pozyskać pracując u boku jednego z najlepszych specjalistów w kraju.

Umiejętności zawodowe doskonalę w licznych kursach i szkoleniach.

Obecnie swój stomatologiczny rozwój poświęcam głównie w kierunku stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej.

Wolne chwile spędzam w lesie – na pieszych wędrówkach, bądź w ogrodzie – opiekując się ulubionymi drzewkami bonsai. Lubię również muzykę, dobry film i ciekawą książkę.

lek. dent. Łukasz Łyszkiewicz

Pasjonuję się chirurgią stomatologiczną i periodontologią.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, usuwanie trudnych zębów bez szkody dla okolicznych tkanek oraz praca z tkankami miękkimi.

Wykorzystuję każdą okazję do rozwijania swoich umiejętności pod okiem czołowych specjalistów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej oraz periodontologii. Do ciągłego rozwoju napędza mnie przekonanie, iż pacjent, który do mnie trafia, zasługuje na otrzymanie nienagannej jakości pomocy

Gdy nadchodzi czas by zregenerować siły, zakładam plecak i kieruję kroki w stronę natury. Wybieram pieszy szlak lub rozbijam obóz pośród drzew, gdzie człowiek czuję się naprawdę wolny

lek. dent. Mariusz Nawarycz

Pasjonuję się chirurgią stomatologiczną i implantologią.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Chirurgia stomatologiczna z implantologią to moja pasja, która pozwala mi na przeprowadzenie metamorfoz uśmiechu u pacjentów z brakami zębowymi. Poprzez wspólnie umówiony z pacjentem indywidualny plan leczenia realizuję cel polegający na poprawie komfortu, estetyki i funkcji narządu żucia. W czasie zabiegów najważniejszą kwestią dla mnie jest dobre samopoczucie pacjenta, dlatego dbam o to, aby leczenie przebiegało w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Wolny czas spędzam szlifując umiejętności na gitarze akustycznej.

 

lek. dent. Paweł Szeryński

Pasjonuję się leczeniem kanałowym, lubię współpracę z najmłodszymi pacjentami.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Gdańsku, który już w trakcie studiów oferował możliwość pomagania wielu ludziom. Zdobytą tam wiedzę poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach.

Największą satysfakcję sprawiają mi leczenie kanałowe, ekstrakcje zębów oraz przywrócenie zdrowego, pięknego uśmiechu u najmłodszych pacjentów.

Czas wolny poświęcam na śledzeniu piłkarskiego świata, uprawianiu sportu oraz wyciszeniu się nad wodą z wędką.

lek. med. Andrzej Madej

Specjalista ortopeda

W Maszewski Medicine zajmuję się ortopedią. 

lek. med. Irena Rink-Maszewska

Specjalista urolog, specjalista chirurgii ogólnej

W 1977 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Lekarskim.

W 1980 roku uzyskałam tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej, a w 1984roku tytuł specjalisty z dziedziny urologii.

W Maszewski Medicine pomagam moim pacjentom z zakresu urologii.

lek. med. Katarzyna Piątkowska

Specjalista chorób wewnętrznych

W 2013 roku ukończyłam Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Lekarskim

W 2019 roku uzyskałam tytuł specjalisty z dziedziny chorób wewnętrznych

W Maszewski Medicine przyjmuję pacjentów z zakresu reumatologii oraz z problemami internistycznymi. 

lek. med. Roksana Ostrowska

Specjalista chirurgii ogólnej

W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku lekarskim, a 2023 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. 

W Maszewski Medicine, przyjmuję pacjentów z zakresu chirurgii ogólnej.

Anna Dziemiańczuk

Fizjoterapeuta

Od 2018 roku posiadam prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty. 

W Maszewski Medicine zajmuję się szeroko pojętą fizjoterapią, w szczególności pomagam pacjentom z zakresu fizjoterapii stomatologicznej, w szczególności przy problemach ze stawami skroniowo-żuchwowymi.

Pasjonuję się również fizjoterapią ortopedyczną. 

Paulina Andysz

Logopeda

W 2016 roku ukończyłam z tytułem magistra Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w specjalności logopedia 

W Maszewski Medicine zajmuję się pomocą pacjentom, najczęściej tym najmłodszym w problemach logopedycznych.

Moim konikiem jest mioterapia logopedyczna. 

Dorota Drews-Murawska

Terapeuta

W 1991 roku ukończyłam  Uniwersytet im Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Humanistycznym uzyskując tytuł magistra nauczania początkowego. 

Stawiając na swój w roku 2000 ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Oligofrenopedagogiki, a następnie w 2005 roku z zakresu Socjoterapii i w 2008roku Surdopedagogiki. 

W Maszewski Medicine pomagam, dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy nie radzą sobie ze swoimi emocjami. 

Jako terapeuta TUS zajmuję się treningiem umiejętności społecznych, kierując tą terapię do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy mają problemy z komunikacją, trening skierowany jest też do osób ze Spectrum Autyzmu,  z Zespołem Aspergera, czy ADHD. 

Jako Terapeuta Bliss oferują pomoc osobom z normą intelektualną, a mających zaburzony ośrodek mowy. W tym nurcie wykorzystuje alternatywne metody porozumiewania się, aby pacjent komunikował się z otoczeniem.

Pasjonuje mnie umysł i wnętrze człowieka, dlatego podchodząc z empatią do pacjentów, pomagam im w tych trudnych momentach związanych z psychiką ludzką. 

 

Michał Maszewski

Higienista stomatologiczny

W klinice pełnię rolę higienisty stomatologicznego.

Do tego stanowiska przeszedłem długą drogę, gdyż z wykształcenia jestem także magistrem inżynierem rolnictwa, a zamiłowanie do natury pozostaje niezmienne od lat.

Praca higienisty daje mi wiele satysfakcji, ale także pozwala na stałe poznawanie nowych ludzi. Dzieje się to nie tylko w codziennej realizacji zadań, jakimi są wykonywane przeze mnie obowiązki, ale także podczas kursów i szkoleń, w których regularnie uczestniczę, aby stale dbać o swój rozwój.

W spotkaniu z drugim człowiekiem ma także źródło moja przygoda z fotografią. Jest to obszar, który wciąż odkrywam i doskonalę – zarówno podczas indywidualnych kursów, jak i w trakcie szkoleń z profesjonalnymi fotografami.

W wolnym czasie lubię zajmować się swoim ogródkiem, ale także szukać bursztynu na nadbałtyckich plażach oraz odkrywać piękno szlaków i szczytów w polskich górach. Wszystkie swoje pasje mam szczęście realizować w towarzystwie najwspanialszych istot – mojej żony i córeczki.

Marika Drozd

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej oraz higienistki stomatologicznej.

Pasjonuję się zastosowaniem cyfryzacji w stomatologii, co umożliwia mi praca w klinice.

Największą radość sprawiają mi zabiegi protetyczne, podczas których jestem świadkiem powstawiania nowych uśmiechów. Największą satysfakcję w pracy dostarcza mi szczęście naszych pacjentów.

Moim ulubionym zajęciem poza pracą, są wyjazdy na koncerty ulubionych polskich wokalistów. Można też mnie spotkać spacerującą z psem, gdyż jestem ogromną miłośniczką zwierząt.

Weronika Smolarek

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku technik dentystyczny oraz Sopockich Szkół Medycznych na kierunku higienistka stomatologiczna.

Wiedza, zdobyta na danych kierunkach, pozwala mi wykonywać z wielką pasją zabiegi higienizacyjne oraz spełniać się jako asystentka protetyczna i chirurgiczna. Ogromną satysfakcję i radość sprawia mi uśmiech pacjenta opuszczającego progi kliniki.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach, związanych z wykonywaną profesją.

Największą wartością dla mnie jest rodzina. Uwielbiam podróżować, w szczególności zimowe szaleństwa na nartach.

 

Oliwia Pietrzykowska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję głównie przy zabiegach protetycznych, dzięki czemu mam możliwość widzieć radość pacjentów po metamorfozach uśmiechu.

Uczęszczam również do szkoły dla higienistek stomatologicznych, aby uświadamiać pacjentów jak ważna jest profilaktyka w stomatologii.

 

Oliwia Pakuszewska

Asystentka stomatologiczna, prowadzenie mediów społecznościowych

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej oraz zajmuję się mediami społecznościowymi. 

 

 

Roksana Ceyer

Asystentka stomatologiczna

W klinice zajmuję stanowisko asystentki stomatologicznej.

W pracy mam okazję asystować lekarzom z różnych dziedzin stomatologii, a w szczególności przy zabiegach protetycznych.

Cieszę się, że mogę bezpośrodnio wpływać na poprawę zdrwia oraz lepsze samopoczucie pacjentów. Uwielbiam być świadkiem łez i szczęcia pacjentów podczas metamorfoz uśmiechu.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie w gronie rodziny i przyjaciół oraz obejrzeć ciekawy serial. 

 

Iga Zamorowska

Asystentka stomatologiczna

W Klinicę pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

W pracy największą radość i satysfakcję dają mi zabiegi protetyczne. Uwielbiam towarzyszyć pacjentom podczas metamorfoz uśmiechów obserwując ich łzy wzruszenia i szczęście. 

W wolym czasie lubię podróżować, układać puzzle, oglądać seriale oraz gotować. Interesuję się, żywieniem człowieka i wpływem diety na zdrowie, z tego względu kończę studia dietetyczne. 

Martyna Siemiątkowska

Asystentka stomatologiczna

W Klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Daria Smaga

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Z uśmiechem witam każdego pacjenta przekraczającego próg kliniki. Staram się wnieść dużo pozytywnych wibracji, aby pacjent przyjemnie spędził czas oczekując na wizytę.

Najwięcej radości sprawiają mi metamorfozy uśmiechu wykonywane w naszej klinice.

 

Anna Wiśniecka

Rejestratorka stomatologiczna, Koordynator ds. szkoleń

W klinice pełnię rejestratorki stomatologicznej oraz rolę koordynatora ds. szkoleń w szkole Heroes of Dentistry

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam od pracy na stanowisku rejestratorki, w chwili obecnej  łącze funkcję rejestratorki z funkcją  koordynatora ds. szkoleń w Heroes of Dentistry- szkole funkcjonującej przy Maszewski Dental Clinic. Zajmuję się również koordynacja działań grupy sportowców wspieranych przed dr Macieja Maszewskiego w ramach projektu Maszewski Sports Talent. 

Jestem osobą zorganizowaną i rzetelną, co bardzo pomaga mi w pracy przy organizacji kursów i webinarów dla wszystkich pasjonatów stomatologii.

Wolny czas lubię spędzać w towarzystwie bliskich mi osób, zwłaszcza z moją rodziną. Ponadto bardzo lubię lotnictwo, a od kilku lat jestem wiernym kibicem grudziądzkiej drużyny żużlowej.

Marta Kankiewicz

Opiekun pacjenta

W klinice pełnię rolę Opiekuna pacjenta.

Dbam, aby każdemu pacjentowi znaleźć odpowiedni termin wizyty w klinice. Bardzo się cieszę, gdy pacjenci kończą leczenie i mogą cieszyć się zarówno zdrową jamą ustną jak i miłą niespodzianką z naszego katalogu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając na studia związane z moim stanowiskiem pracy.

Oliwia Łukaszewska

Opiekun pacjenta, Asystentka stomatologiczna

W Klinice pełnię rolę opiekuna pacjent oraz asystentki stomatologicznej. 

Największą radość sprawiają mi zabiegi protetyczne, na których jestem świadkiem powstawania metamorfoz uśmiechów.  W swojej pracy najbardziej lubię moment, gdy pacjenci podchodzą do lustra i po raz pierwszy widzą siebie w swojej nowej, wymarzonej odsłonie. 

Dodatkowo uczęszczam na studia, dzięki którym mogę rozwijać swoje zaintereswoania psychologią i pedagogiką.

W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, poczytać ciekawą książkę oraz spotkać się z najbliższymi. 

Jakub Smolarek

Technik dentystyczny, Koordynator ds. szkoleń

W klinice pełnię rolę technika dentystycznego oraz koordynatora ds. szkoleń w szkole Heroes of Dentistry.

W szkole odpowiadam za kontakty z uczelniami medycznymi, stowarzyszeniami studenckimi, jak również za reprezentowanie szkoły na zewnątrz.

Dodatkowo rozwijam swoją wiedzę i umiejętność  technika dentystycznego. Pasjonuje mnie praca z drukarką 3d, dzięki której, mogę w dużo szybszym czasie przygotować projekcję uśmiechu dla pacjentów.

W wolnym czasie interesuję się motoryzacją.

 

Tomasz Robakiewicz

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Jestem rodowitym grudziądzaninem. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Doradztwo Zawodowe i Zarządzanie Personelem. Doświadczenie zdobywałem pełniąc funkcje kierownika sprzedaży, dyrektora, czy kierownika regionalnego w strukturze rozproszonej.

Najważniejszą cechą napędzającą mnie do pracy jest rozpoznanie i realizacja potrzeb. Jestem zawsze zaangażowany w to co robię i staram się być najlepszą wersją siebie w danej sytuacji. Cenię sobie wzajemny szacunek, profesjonalizm i stawianie nowych wyzwań. Możliwość rozwoju, nauki i szkolenia motywują mnie do dalszego działania.

W czasie wolnym poświęcam się rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza i przyjaciołom. Lubię spędzać czas aktywnie na rowerze, czy siłowni. Uwielbiam motoryzację i sport, szczególnie żużel.

Łukasz Przeracki

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Pochodzę z Poznania. Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja.

Jestem osoba pracowitą, sumienną oraz dobrze zorganizowaną, cechy te są bardzo ważne dla roli jaką zajmuję w Klinice.

W klinice zajmuję się rozwojem, marketingiem, finansami oraz sprawami prawnymi.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Jestem obecny na wszystkich ważnych targach stomatologicznych, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy oraz sprzęty w stomatologii.

Czas wolnym poświęcam rodzinie, a także spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanem żużla oraz skoków narciarskich, w miarę możliwości uczestniczę w różnego rodzaju zawodach związanych z tymi sportami w całej Europie.


X