Uśmiech to wizytówka każdego z nas. Jeśli nie jest taki, jakbyś sobie życzył, to dzięki nowoczesnej stomatologii estetycznej można tworzyć prawdziwe cuda.

Jakie korzyści płyną z metamorfozy uśmiechu? Przede wszystkim większa pewność siebie. Taka zmiana jest początkiem wielu kolejnych dobrych zmian w życiu pacjentów.

Uśmiech to najlepsza, a zarazem bardzo prosta i bezpłatna terapia: łagodzi ból, dotlenia organizm, poprawia ukrwienie i sprawia, że czujemy się lepiej, nawet w trudnej sytuacji.

Ludzie uśmiechnięci są bardziej pozytywnie odbierani przez innych. Śmiech jest „zaraźliwy”! To prawda, sprawdźcie na sobie. Jeśli uśmiechacie się do ludzi, oni uśmiechają się tez do Was! 🙂

Jednak sporo osób ma różnego rodzaju problemy związane nie tylko ze zdrowiem swoich zębów, ale i ich wyglądem, kształtem, kondycją po wcześniejszym wielokrotnym leczeniu itd. Jeśli nie podoba Ci się twój uśmiech, masz odruch zasłaniania go ręką, bo się krępujesz, jest to dla Ciebie duży dyskomfort, to zapraszamy do naszych klinik. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu i w metamorfozach uśmiechu. Pomogliśmy już wielu pacjentom przywrócić im radość życia, którą wyrażają poprzez piękny, estetyczny uśmiech.

Jedną z naszych pacjentek jest Pani Urszula, która dzieli się swoimi wrażeniami po metamorfozie uśmiechu.

– Brak ładnego uśmiechu zabierał mi przede wszystkim pewność siebie. Moje zęby były katastrofą,. Zdecydowałam się na metamorfozę, bo nie było już innej możliwości.

Co poczułam, jak zobaczyłam swój nowy uśmiech? Szok! Niedowierzanie! Nie przypuszczałam, że efekt będzie aż tak wspaniały. Ładny uśmiech to wizytówka człowieka, to przepustka do wszystkiego – mówi z entuzjazmem Pani Urszula.

Metamorfoza uśmiechu.

Jakie korzyści daje metamorfoza uśmiechu?

– dodaje pewności siebie,

– pacjent zdecydowanie więcej się uśmiecha i staje się bardziej otwarty na innych,

– metamorfoza jest bodźcem do innych zmian, np. fryzury, diety itd.

– osoba z ładnymi zębami odbierana jest jako bardziej profesjonalna, kompetentna i dbająca o siebie,

– pacjent w nieskrępowany sposób może wyrażać swoje emocje,

– poprawia komfort gryzienia i czerpania przyjemności z jedzenia,

– pozwała zachować naturalne zęby i odbudować te utracone,

– zdrowy uśmiech wpływa korzystnie na zdrowie całego organizmu,

– dodaje atrakcyjności i poprawia rysy twarzy.

X