Maszewski Dental Clinic tworzą eksperci w dziedzinie stomatologii oraz entuzjaści pięknych i zdrowych uśmiechów. Naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy po to, aby pomagać pacjentom w utrzymaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej, przeprowadzać ich przez proces leczenia oraz pomagać im uzyskać białe i piękne zęby. Równie mocno przykładamy się zarówno do zabiegów leczniczych i higienicznych, jak i estetycznych. Każdy pacjent jest dla nas tak samo ważny. Każdego staramy się też ugościć w taki sposób, aby czuł, że zajmują się nim profesjonalni, ale także przyjaźnie nastawieni i sympatyczni dentyści. Sprawdź, dlaczego i Ty powinieneś zagościć na naszym fotelu. Zobacz wirtualny spacer

ZESPÓŁ ekspertów

Nasz zespół to wybitni specjaliści, których cechuje pasja, ambicja i zaangażowanie. Dla nas bardzo ważne jest, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więc nieustannie rozwijamy się i szkolimy dla Ciebie. Lekarze dentyści, asystentki i higienistki stomatologiczne, które z nami pracują mają szeroką wiedzę, fach w ręku i uśmiech na twarzy.

PROFESJONALNE USŁUGI

Jako profesjonalna klinika dentystyczna, nieustannie rozszerzamy wachlarz naszych usług i staramy się podnosić ich standard. Możesz zgłosić się do nas na wizytę bólową, zatroszczyć się o skuteczną profilaktykę chorób jamy ustnej i skorzystać z zabiegów higienicznych, takich jak piaskowanie czy skaling. Implantologia i protetyka nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zęby wybielamy z użyciem nowoczesnych metod.

NOWOCZESNY SPRZĘT

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Nie boimy się nowych technologii i chętnie wykorzystujemy je, by pomagać naszym pacjentom. Dzięki innowacyjnym urządzeniom zapewnimy ci gruntowną diagnostykę, kompleksowe leczenie i skuteczne wybielanie.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

To właśnie życzliwość oraz miła atmosfera, którą staramy się wprowadzić w naszej klinice, sprawiają że pacjenci wracają do nas na kolejne zabiegi i kontrole uzębienia. Pracujemy z pasją i entuzjazmem, a nasze pozytywne nastawienie pomoże Ci rozluźnić się przed zabiegiem. Zajrzyj do nas i wyjdź z pięknym uśmiechem.

X