Czym najczęściej kierujemy się wybierając różnego typu usługi, w tym medyczne? Według statystyk poleceniami innych osób.

Co robicie przed wizytą w jakimś miejscu? Zapewne najczęściej szukacie opinii w internecie, bądź wśród znajomych, którzy już są klientami lub pacjentami danej placówki.

To rzeczywiście najpopularniejszy sposób wstępnej „weryfikacji” usług, choć trzeba pamiętać, że są to subiektywne odczucia, a każdy z nas jest inny i inaczej podchodzi do pewnych spraw. Jeśli chodzi o stomatologów najczęstsza jest tzw. „poczta pantoflowa”, czyli tzw. marketing szeptany: przekaz informacji oparty na opinii innych konsumentów.

Pacjenci naszych klinik chętnie dzielą się z innymi swoimi opiniami, za co szczerze dziękujemy.

Przyszli pacjenci mogą je przeczytać na kilku najpopularniejszych i łatwo dostępnych platformach.
Wśród nich należy wymienić:

Google:
Opinie o Perfekt Smile w Brodnicy

Opinie o Maszewski Dental Clinic w Grudziądzu

Sprawdź również opinie na portalu Facebook!

Facebook – Opinie o Perfekt Smile!

Facebook: Opinie o Maszewski Dental Clinic

Znanylekarz.pl – to erwis internetowy z segmentu e-usług, umożliwiający pacjentom publikowanie opinii o lekarzach!

https://www.znanylekarz.pl/maciej-maszewski/stomatolog/grudziadz

https://www.znanylekarz.pl/kinga-kowalik-maszewska/stomatolog-stomatolog-dzieciecy/grudziadz

https://www.znanylekarz.pl/ewelina-lenartowska/stomatolog/grudziadz

Albumy w naszych klinikach

To ciekawy sposób na wyrażenie swojej opinii na łamach albumów, które są dostępne w obu naszych klinikach. Jest nam bardzo miło, że dzielicie się z nami i z innymi pacjentami swoimi pozytywnymi opiniami o efektach Waszego leczenia i naszej pracy. To budujące i daje motywację do rozwoju i dalszej pracy.

Co więcej, zamieszczamy kilka dodatkowych opinii naszych Pacjentów!

Dominik:

Klinika jak najbardziej do polecenia, obsługa jest bardzo miła i pomocna, również leczenie jest przeprowadzane na jak najwyższym poziomie. Przede wszystkim wizyty przebiegają bezboleśnie, a efekt bardzo cieszy. I co najważniejsze ten efekt nie jest tylko na chwilę, jak to bywa czasem w innych miejscach (…). Polecam! 🙂

Alina:

Właśnie zakończyłam leczenie i z wesołym uśmiechem polecam klinikę innym pacjentom. Najbardziej doceniam zachowawcze podejście do ratowania moich zębów tak, aby jeszcze służyły mi jak najdłużej i dobrze się prezentowały. Pozdrawiam.

Robert::

Z czystym sumieniem mogę polecić kliniki. Bardzo miła atmosfera od samego wejścia. Mimo że nie przepadam za chodzeniem do dentysty, jak najbardziej przyjdę ponownie. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie. Dodatkowo otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania (a trochę ich było).

Oliwia:

Profesjonalna obsługa z cudownie życzliwym podejściem do pacjenta. Mój strach do dentystów znikł, gdy tylko przekroczyłam próg kliniki.

X