29.06.2022r.

Wakacyjne szkolenie dla studentów! Studiujesz stomatologię – musisz tam być!

Dental Camp 2022, Heroes of Dentistry

Jesteś studentem stomatologii? Chcesz iść o krok dalej, niż Twoi rówieśnicy? Z nami to możliwe! Jeśli lubisz wyzwania, jesteś otwarty na zdobywanie praktycznej wiedzy i poznanie pracy w renomowanej, nowoczesnej klinice stomatologicznej, to propozycja właśnie dla Ciebie!

Heroes of Dentistry Dental Camp w Grudziądzu to dwudniowy obóz stomatologiczny pełen szkoleń i warsztatów połączonych z integracyjną zabawą. Oferta skierowana jest do studentów stomatologii z Polski, i nie tylko. To szansa na zdobycie bezcennych doświadczeń i poznanie nowych ludzi z różnych miast. To również szansa na integrację środowiska stomatologicznego nowego „pokolenia” lekarzy.

Szkolenia w Heroes of Dentistry w klinice Maszewski Dental Clinic to pełen profesjonalizm, zaangażowanie lekarzy i całego zespołu jest na najwyższym, możliwym poziomie. Każde szkolenie zawiera część teoretyczną, ale to na praktykę wywierany jest główny nacisk – poleca Kinga, jedna z uczestniczek szkoleń w Heroes of Dentistry.

Drodzy studenci stomatologii! Dlaczego warto wziąć udział w Heroes of Dentistry Dental Camp?

– W ciągu roku akademickiego macie z pewnością dużo zajęć teoretycznych i nauki typowo książkowej. Dental Camp będzie oryginalną i przyjemną formą edukacji poprzez praktyczne warsztaty i integrację.

– Lipiec to czas wakacji, więc z pewnością każdy zainteresowany znajdzie czas, by wziąć udział w dwudniowym obozie.

– To niebywała okazja do tego, by poznać pracę nowoczesnej kliniki stomatologicznej, jej wyposażenie m.in. skaner wewnątrzustny, drukarkę 3d, lupy stomatologiczne, mikroskop, tomograf itd. oraz sposób prowadzenia leczenia pacjentów.

– To szansa, by poznać doświadczonych lekarzy stomatologów, higienistów i pozostałych członków zespołu kliniki, którzy wspólnie pracują dla dobra i komfortu pacjenta.

– Nie będzie to typowy wykład, na którym trzeba sztywno siedzieć i tylko notować. W szkoleniu będziecie uczestniczyć aktywnie i wiele rzeczy wykonacie sami, bo najwięcej przewidziano właśnie warsztatów praktycznych.

  • Gwarantujemy super atmosferę! 🙂 Wśród atrakcji jest także zwiedzanie starego miasta Grudziądza oraz impreza integracyjna. Tak! My też bardzo lubimy się bawić! 🙂 Nie zastanawiajcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona. Do zobaczenia wkrótce! 🙂

PLAN OBOZU:

Dzień 1:

→ Kawa na start, przywitanie, przedstawienie pracy w centrum szkoleniowym Heroes of Dentistry oraz klinice Maszewski Dental Clinic
→ Szkolenie ze skanowania, mock-up oraz projekcja uśmiechu
→ Przerwa obiadowa
→ Szkolenie z materiałów – przy współpracy z firmą 3M
→ Szkolenie z fotografii w stomatologii (warsztaty praktyczne)
→ Przejazd do miejsca noclegu (hotel 3*), kolacja oraz wieczorne spotkanie integracyjne

Dzień 2:

→ Śniadanie w hotelu
→ Przejazd na stare miasto w Grudziądzu – zwiedzanie z przewodnikiem zakończone na Wieży Klimek
→ Przerwa obiadowa na Górze Zamkowej
→ Szkolenie z szycia chirurgicznego (warsztaty praktyczne)
→ Szkolenie z odbudowy kompozytem z wykorzystaniem lup (warsztaty praktyczne)
→ Podsumowanie oraz zakończenie obozu

Całkowity koszt na osobę: 500 zł.

Więcej informacji pod linkiem:

X