poznaj naszą kadrę

Nasz zespół składa się wyłącznie z ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Słuchamy naszych pacjentów i wykorzystujemy zdobyte doświadczenie by pomóc w każdym problemie dentystycznym. Nasza kadra zadba o zdrowie Twoich zębów, by uzyskać piękny uśmiech. Przyjdź i przekonaj się sam.

lek. dent. Maciej Maszewski

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych mi.n przy współpracy z Dentsply Sirona.                                                                                                                                                                                                                                               Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum Implantologiczne.                                                                                                                                                         Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch kliniki w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

lek. dent. Kinga Kowalik-Maszewska

Specjalista w stomatologii dziecięcej. Pasjonuję się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudowy zębów

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z wyróżnieniem.

W 2015 roku z wynikiem dobrym zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Dziecięcej.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją, periodontologią oraz współpracą z małymi pacjentami. Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijam poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W wolnym czasie czytam głównie fantastykę, wyrabiam tężyznę fizyczną na siłowni, oswajam się z jazdą konną, a czasami piekę ciasteczka w czym z wielkim zaangażowaniem pomaga mi starsza córka.lek.dent. Marcin Kusz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pasjonuję się implantologią i chirurgią, a w szczególności usuwaniem trudnych zębów

Ukończyłem Uniwersytet Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W 2020roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności wszczepianie implantów zębowych oraz usuwaniem zębów trudnych.

Dzięki pracy na Oddziale Klinicznym Chirurgi  Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu mam doświadczenie z ciężkimi przypadkami chirurgicznymi z naszego regionu, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać pacjentom kliniki.

 

 

lek.dent. Ewelina Lenartowska

Pasjonuję się stomatologią estetyczną oraz stomatologią dziecięcą

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym.

Pasjonuję się estetyczną odbudową zębów, a także lubię przyjmować najmniejszych pacjentów. W tym kierunku rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach

W czasie wolnym poświęcam się swoim pasjom jakim są rysunek i malarstwo.

 

lek.dent Justyna Milczak

Pasjonuję się chirurgia stomatologiczną i stomatologią dziecięcą.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym.

W stomatologii interesuje się chirurgia stomatologiczną  oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.  Staż podyplomowy odbywałam Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy z pacjentami z niepełnosprawnością oraz przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym. Swoje umiejętności stale doskonale uczestnicząc w kursach i oraz konferencjach stomatologicznych.

W czasie wolnym poświęcam się swoim pasjom jakimi są sporty wodne: pływanie i windsurfing, ale także wędrówki górskie i wspinaczka.

lek.dent. Piotr Wichary

Pasjnonuję się chirurgią stomatologiczną i stomatogią zachowawczą

Michał Maszewski

Higienista stomatologiczny

W klinice pełnię rolę higienisty stomatologicznego.

Do tego stanowiska przeszedłem długą drogę, gdyż z wykształcenia jestem także magistrem inżynierem rolnictwa, a zamiłowanie do natury pozostaje niezmienne od lat.

Praca higienisty daje mi wiele satysfakcji, ale także pozwala na stałe poznawanie nowych ludzi. Dzieje się to nie tylko w codziennej realizacji zadań, jakimi są wykonywane przeze mnie obowiązki, ale także podczas kursów i szkoleń, w których regularnie uczestniczę, aby stale dbać o swój rozwój.

W spotkaniu z drugim człowiekiem ma także źródło moja przygoda z fotografią. Jest to obszar, który wciąż odkrywam i doskonalę – zarówno podczas indywidualnych kursów, jak i w trakcie szkoleń z profesjonalnymi fotografami.

W wolnym czasie lubię zajmować się swoim ogródkiem, ale także szukać bursztynu na nadbałtyckich plażach oraz odkrywać piękno szlaków i szczytów w polskich górach. Wszystkie swoje pasje mam szczęście realizować w towarzystwie najwspanialszych istot – mojej żony i córeczki.

Weronika Smolarek

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku technik dentystyczny oraz Sopockich Szkół Medycznych na kierunku higienistka stomatologiczna.

Wiedza, zdobyta na danych kierunkach, pozwala mi wykonywać z wielką pasją zabiegi higienizacyjne oraz spełniać się jako asystentka protetyczna i chirurgiczna. Ogromną satysfakcję i radość sprawia mi uśmiech pacjenta opuszczającego progi kliniki.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach, związanych z wykonywaną profesją.

Największą wartością dla mnie jest rodzina. Uwielbiam podróżować, w szczególności zimowe szaleństwa na nartach.

Wiktoria Wolan

Higienistka stomatologiczna

W klinice zajmuję stanowisko asystentki stomatologicznej oraz higienistki stomatologicznej.

W pracy mam okazję asystować lekarzom z różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu pogłębiam swoją wiedzę. W pracy pasjonują mnie zabiegi higienizacyjne takie jak: skaling czy piaskowanie.

W pracy cechuje mnie wyrozumiałość i empatia dla pacjentów. Widząc uśmiech pacjentów, mam ogromną satysfakcję z wykonywania mojej pracy.

W wolnym czasie uprawiam sport oraz spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.

Marika Drozd

Higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej oraz higienistki stomatologicznej.

Pasjonuję się zastosowaniem cyfryzacji w stomatologii, co umożliwia mi praca w klinice.

Największą radość sprawiają mi zabiegi protetyczne, podczas których jestem świadkiem powstawiania nowych uśmiechów. Największą satysfakcję w pracy dostarcza mi szczęście naszych pacjentów.

Moim ulubionym zajęciem poza pracą, są wyjazdy na koncerty ulubionych polskich wokalistów. Można też mnie spotkać spacerującą z psem, gdyż jestem ogromną miłośniczką zwierząt.

Natalia Goszka

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję przy różnych zabiegach stomatologicznych, a w szczególności przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych. Najwięcej radości sprawia mi widok pacjentów z nowym, pięknym uśmiechem po zabiegach protetycznych. Asystowanie przy zabiegach chirurgicznych dały mi wiele, aby zdobyć większą pewność siebie podczas zabiegów wykonywanych przez chirurga.

Jestem miłośniczką zwierząt, uwielbiam długie spacery ze swoim psem. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce.

Oliwia Pietrzykowska

Asystentka stomatologiczna

Oliwia Igelska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, na kierunku technik dentystyczny.

W pracy asystuję przy zabiegach związanych z estetyczną odbudową zębów, a także przy zabiegach protetycznych.

Ciągle podnoszę swoją wiedzę i umiejętności na pełnionym stanowisku.

Jestem spokojną osobą, wykazującą wiele empatii do drugiego człowieka. Uśmiech pacjenta po zakończonej wizycie daje mi wiele radości i satysfakcji.

Czas wolny spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

Anna Bożek

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki.

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.

W pracy największą radość sprawia mi, widok uśmiechniętego pacjenta.
Jestem osobą serdeczną, pełną empatii i lubiącą kontakt z pacjentami.

Poza pracą bardzo cenię sobie czas spędzony z rodziną.

Julia Gulińska

Rejestratorka stomatologiczna

Daria Smaga

Opiekun pacjenta/ rejestratorka stomatologiczna

Anna Wiśniecka

Koordynator ds. szkoleń

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam od pracy na stanowisku rejestratorki, w chwili obecnej natomiast jestem koordynatorem ds. szkoleń w Heroes of Dentistry- szkole funkcjonującej przy Maszewski Dental Clinic.

Jestem osobą zorganizowaną i rzetelną, co bardzo pomaga mi w pracy przy organizacji kursów i webinarów dla wszystkich pasjonatów stomatologii.

Wolny czas lubię spędzać w towarzystwie bliskich mi osób, zwłaszcza z moją rodziną. Ponadto bardzo lubię lotnictwo, a od kilku lat jestem wiernym kibicem grudziądzkiej drużyny żużlowej.

Ewelina Warywoda

Manager kliniki/Opiekun pacjenta

W klinice pełnię rolę Managera zarządzającego zespołem oraz Opiekuna pacjenta protetycznego.

Swoją osobą staram się wnosić radość i tworzyć przyjazną atmosferę zarówno dla pacjentów jak i naszego zespołu.

Bardzo zależy mi, aby każdy pacjent opuszczał naszą klinikę zadowolony i wiedział, że jest pod okiem najlepszych profesjonalistów, dlatego też stale podnoszę swoje kwalifikację i mocno dopinguję w tym cały nasz zespół.

Lubię tą pracę, za to, że z pasją niesiemy pomoc innym.

Wolny czas spędzam z najbliższymi. Kocham taniec, dobrą książkę i muzykę.

Łukasz Przeracki

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Pochodzę z Poznania. Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja.

Jestem osoba pracowitą, sumienną oraz dobrze zorganizowaną, cechy te są bardzo ważne dla roli jaką zajmuję w Klinice.

W klinice zajmuję się rozwojem, marketingiem, finansami oraz sprawami prawnymi.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Jestem obecny na wszystkich ważnych targach stomatologicznych, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy oraz sprzęty w stomatologii.

Czas wolnym poświęcam rodzinie, a także spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanem żużla oraz skoków narciarskich, w miarę możliwości uczestniczę w różnego rodzaju zawodach związanych z tymi sportami w całej Europie.


inż. Jakub Jamka

Informatyk, pozycjonowanie stron

Ukończyłem szkołę wyższą broniąc tytułu inżyniera informatyki i ekonometrii. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku mechatronika.

W Klinice zajmuję się aspektami
IT oraz jestem odpowiedzialny za serwis internetowy oraz marketing internetowy.
Ukończyłem wiele kursów dotyczących IT oraz bezpieczeństwa danych osobowych.

Jestem pasjonatem nowych technologii
w dziedzinie IT, marketingu internetowego i aplikacji internetowych.

W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z kochaną córeczką. Lubię słuchać dobrej muzyki
o charakterze elektronicznym. Lubię obejrzeć dobry film w kinie. Lubię podróżować, jeździć na rowerze.

Od paru lat zajmuję się również rynkami kapitałowymi i inwestowaniem.

X