FINANSOWANIE I PŁATNOŚCI RATALNE - "MEDIRATY"


MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.
Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

KALKULATOR RAT ONLINE

W zależności od wybranej opcji i kwoty finansowania spłata najczęściej jest rozkładana na: 6, 12, 24, 36, 48 rat.Najdłuższy okres w jakim zobowiązanie musi być spłacone wynosi 60 miesięcy (5 lat).

WNIOSEK ONLINE (SAMODZIELNA WERYFIKACJA)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Wniosek o finansowanie ratalne w Maszewski Dental Clinic

WYSOKA KWOTA FINANSOWANIA

Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.

FINANSOWANIE 100% KOSZTÓW LECZENIA

MediRatami możesz sfinansować 100% kosztów. Nie potrzebujesz wkładu własnego, który w niektórych bankach jest warunkiem uzyskania finansowania.

MediRaty to pierwszy w Polsce system płatności ratalnych za usługi medyczne.

Wystarczy telefon, by zamówić pokrycie kosztów leczenia i spłacać je w małych ratach! Telefon, 4 minuty i leczenie zapłacone. Pierwsza rata za miesiąc.

Karta rodziny - zniżki dla całych rodzin na zabiegi stomatologiczne!
TOP
Stomatolog dziecięcy Grudziądz